Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
57
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin zakupów

1.  Internetowa Księgarnia Psychologiczna Przemiana  (http://www.ksiegarniaprzemiana.pl/) jest prowadzona przez firmę PRZEMIANA Barbara Krzemińska. Księgarnia powstała jako poszerzenie oferty Gabinetu Psychologicznego PRZEMIANA Barbara Krzemińska (Toruń, przy ul. Popiela 3 „B”/52).  Firma posiada NIP 956-193-71-11 oraz REGON 340044296.

2.    Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet.

3.    Zamówienia mogą być składane poprzez stronę http://www.ksiegarniaprzemiana.pl/, mailowo oraz telefonicznie.

4.    Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji z chwilą jego złożenia przez klienta i potwierdzenia które następuje drogą elektroniczną lub telefoniczną.

5.    Umowę zakupu może zawrzeć osoba pełnoletnia natomiast osoby niepełnoletnie - jedynie za wiedzą i pełnym nadzorem prawnego opiekuna.

6.    Dane osobowe Klienta podane w formularzu zamówienia podlegają ochronie zgodnie z obowiązującym prawem. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia. Nie mogą być przedmiotem udostępniania ani odsprzedaży innym podmiotom.

7.    Klient wypełniając i zatwierdzając formularz zamówienia wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia. Jednocześnie potwierdza znajomość Regulaminu i wyraża zgodę na realizację transakcji na zasadach w nim określonych.

8.    W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego Księgarnia zastrzega sobie prawo do niewysyłania towaru.

9.    Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

10.  Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności towaru w magazynie. W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja wydłużenie czasu oczekiwania anulowanie całości zamówienia).

11. Za zamówione towary Klient dokonuje zapłaty na rachunek bankowy sklepu w banku Inteligo: 50 1020 5558 1111 1879 0220 0014

12.  Księgarnia nie realizuje wysyłek poza granicę Polski.

13.  Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot przyjmujemy tylko w przypadku, jeśli produkt nie był używany. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na podany numer konta lub przekazem pocztowym na wskazany adres. Koszt opakowania i odesłania produktu ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. 

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:647ca89466598b7539da148ae7f2bad0#0}
Sklep internetowy od home.pl