Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
57
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Księgarnia Przemiana

Księgarnia Przemiana

Szanowni Państwo,

Internetowa Księgarnia Psychologiczna Przemiana jest prowadzona przez firmę PRZEMIANA Barbara Krzemińska. Księgarnia powstała jako poszerzenie oferty Gabinetu Psychologicznego PRZEMIANA Barbara Krzemińska (Toruń, przy ul. Popiela 3 „B”/52).  Firma posiada NIP 956-193-71-11 oraz REGON 340044296.

Misją naszej księgarni jest umożliwienie Czytelnikowi dotarcia do wartościowej literatury psychologicznej wspomagającej rozwój osobisty i dotyczącej m.in. zagadnień takich jak: uzależnienie od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki), uzależnienia behawioralne (hazard), wspóluzależnienie, DDA, asertywność, psychoterapia, przeciwdziałanie przemocy domowej oraz umożliwienie dokonania zakupu tejże literatury w atrakcyjnych cenach.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują książki poświęcone tematyce współuzależnień, a więc przeznaczone dla rodzin alkoholików i Dorosłych Dzieci Alkoholików (osób które wychowały się w tych rodzinach).

Pozycje z naszej oferty mogą być przydatne między innymi dla: Osób uzależnionych i ich bliskich, Organizacji ruchu trzeźwościowego i samopomocowego (wspólnoty 12 kroków), Psychoterapeutów i psychologów, Pracowników ośrodków terapii uzależnień, Pracowników instytucji pomocy społecznej, Pedagogów, Duszpasterzy, Osób poszukujących bibliografii do prac naukowych, Wszystkich innych osób, które poszukują literatury z zakresu problematyki nadużywania substancji psychoaktywnych i przeciwdziałania przemocy.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują książki poświęcone tematyce uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia, a więc przeznaczone dla rodzin alkoholików i Dorosłych Dzieci Alkoholików (osób które wychowały się w tych rodzinach).

Jako terapeuta mam pełną świadomość, że w przypadku osób, których dotyka problem uzależnień, poradnik nie zastąpi psychoterapii czy np. udziału w spotkaniach wspólnot 12 kroków. Jednak warto sięgać po mądre książki i poradniki psychologiczne. Prezentowane tytuły pomagają lepiej zrozumieć siebie, przybliżają nam mechanizmy uzależnienia i współuzależnienia. Wiedza jaką dają książki, może pomóc zidentyfikować problem i skłonić do spotkania z psychoterapeutą. Poradniki wskazane są także wtedy, gdy aktualna sytuacja życiowa nie pozwala nam skorzystać z pomocy psychologa.

Staram się, aby w naszej ofercie były najbardziej wartościowe pozycje. Część Autorów oferowanych w naszej księgarni tytułów mam wielkie szczęście znać osobiście - jako moich Nauczycieli i Superwizorów w zakresie psychoterapii (Wanda Sztander - poradniki na temat uzależnienia i współuzależnienia, Maria i Piotr Fijewscy - autorzy poradników nt. asertywności, Kuba Jabłoński - przeznaczony dla opuszczanych osób poradnik "Rozwód. Jak go przeżyć?"). Szczególną sympatią darzę także Czcigodną Koleżankę Joannę Wawerską-Kus ("Pierwszy krok to za mało", "Dzieciństwo bez dzieciństwa", "DDA Autoportret"), która moim zdaniem ze względu na lekkość pióra oraz rewelacyjną znajomość problematyki uzależnień i DDA w pełni zasługuje na miano polskiej Janet Woititz.

 

Barbara Krzemińska

psycholog, psychoterapeuta

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl