Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produktów:
57
Kategorii:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Podnieś głowę - Ewa Woydyłło
Cena: 28,90 zł
szt.
Podnieś głowę - Ewa Woydyłło

Dlaczego piękne, wykształcone kobiety, które "mają wszystko" sięgają po alkohol?

Dlaczego bite dziewczynki po latach pozwalają by je bito i poniżano?

Dlaczego nie umiemy się sprzeciwiać, gdy nas krzywdzą, prosić o pomoc, gdy jej potrzebujemy, mówić o naszych uczuciach?

Książka adresowana przede wszystkim do kobiet – zarówno tych, które borykają się z poważnymi problemami życiowymi, jak i tych, które są zahartowane, odporne i „normalne”, ale mają – jak wszyscy ludzie – chwile smutku, rozżalenia i słabości.

Ewa Woydyłło kontynuuje otwarty w poprzednich edycjach „pisany gabinet terapeutyczny”: opowiada o rozmaitych dolegliwościach duszy i ciała, o tym, jak radzić sobie z urazami z dzieciństwa, uzależnieniami, lękami, perfekcjonizmem, złością, starzeniem i śmiercią bliskich osób, daje wskazówki, jak zachować zdrowie i sprawność fizyczną. Przekazuje wiarę w to, że trzeba tylko z odwagą „podnieść głowę”, aby uczynić życie szczęśliwszym, lepiej zrozumieć siebie i innych. 

Toksyczne związki Anatomia i terapia współuzależnienia - Pia Mellody
Cena: 29,90 zł
szt.
Toksyczne związki Anatomia i terapia współuzależnienia - Pia Mellody
Współuzależnienie to skłonność do związków, w których miłość mylona jest z posiadaniem, przywiązanie zamienia się w zależność, odpowiedzialność miesza się z poczuciem winy, troska przesiąknięta jest lękiem, a seks łączy się z nadużyciem lub nie dochodzi do głosu. Zrozumienia istoty współuzależnienia to klucz do uzdrowienia toksycznych relacji między rodzicami i dziećmi lub pełnych napięcia i cierpienia związków małżeńskich, problemów z autorytetami, skłonności do konfliktów w pracy.
Współuzależnienie Poradnik dla nowego pokolenia - Melody Beattie
Cena: 29,00 zł
szt.
Współuzależnienie Poradnik dla nowego pokolenia - Melody Beattie

To książka dla tych wszystkich, którzy nie mogą pogodzić się z uzależnieniem swoich bliskich i cierpią z tego powodu. W pierwszej książce Melody Beattie, Koniec współuzależnienia, wiele takich osób odnalazło własne problemy i wskazówki, jak je rozwiązać. Teraz, po latach, mogą się przekonać, w jakim miejscu się znajdują i czy współuzależnienie nadal jest ich zmorą. Przede wszystkim jednak jest to książka „dla nowego pokolenia” – tych, którzy w momencie publikacji Końca współuzależnienia byli jeszcze dziećmi.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl