Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
59
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

ALKOHOLIZM

Sortuj wg: Nazwa produktu | ▲ Cena
Pierwszy krok to za mało - Joanna Wawerska-Kus
Cena: 16,00 zł
szt.
Pierwszy krok to za mało - Joanna Wawerska-Kus

Trzynaście z tych krótkich historyjek, ukazały się po raz pierwszy w gazecie GRA (Gazeta Ruchu Abstynenckiego). Autorka dotyka w tych tekstach trudnych spraw, nazywa problemy, pokazuje trudności, ale bardzo chce przekazać czytelnikowi, że mimo trudności warto mieć nadzieję. I że wiele zależy od nas samych.

Leksykon terminów alkohol i narkotyki
Cena: 16,00 zł
szt.
Leksykon terminów alkohol i narkotyki

Leksykon prezentuje zestaw definicji terminologicznych odnoszących się do alkoholu, tytoniu i innych substancji psychoaktywnych. Może być przydatny dla klinicystów, urzędników, pracowników nauki i innych osób zainteresowanych tą tematyką

Bob Whisky czyli duchowość alkoholika - Robert Koss
Cena: 21,00 zł
szt.
Bob Whisky czyli duchowość alkoholika - Robert Koss

Historia niezwykłego życia Boba jest historią prawdziwą. Na jej tle autor ukazuje rozwój choroby alkoholowej, drogę upadku i moment zwrotny w życiu. Czytelnik dowie się, co spowodowało, że Bob ogłosił swoją bezsilność wobec alkoholu, że w pewnym okresie przestał kierować swoim życiem. Autor snuje jednocześnie refleksje nad wiarygodnością chrześcijaństwa.

Życie po piciu - Katarzyna Bosowska
Cena: 24,00 zł
Życie po piciu - Katarzyna Bosowska

Bohaterowie tej opowieści to osoby borykające się z problemami uzależnienia od wielu lat. Jednak bohaterami są oni także w innym tego słowa znaczeniu. Decydując się na zmianę, podejmują heroiczną walkę z chorobą, jaką jest narkomania czy alkoholizm. Książka Bosowskiej to wprowadzenie w trudne historie uzależnionych. Autorka, doświadczona psychoterapeutka, prowadzi nas przez ciemne korytarze ludzkich słabości. I pokazuje drogę ku światłu. Drogę pełną nadziei i zrozumienia.

Alkoholizm Grzech czy choroba? - Wiktor Osiatyński
Cena: 24,90 zł
szt.
Alkoholizm Grzech czy choroba? - Wiktor Osiatyński

To książka o uzależnieniu od alkoholu. Ale też o zdrowieniu (trzeźwieniu), o pracy nad sobą (dziennik uczuć), o sposobach odbudowania komunikacji w rodzinie (relacja z żoną), o sztuce pokochania samego siebie.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl